اخبار

Latest news, video reports

با حضور بیش از 93 درصد از سهامداران

مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت میدکو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت میدکو با حضور بیش از 93 درصد از سهامداران این شرکت برگزار شد

۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷


این مجمع با حضور بیش از 93 درصد از سهامداران روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه سال 1397 در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران واقع در ورودی غربی استادیوم آزادی برگزار شد .

در ابتدای جلسه و پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، هیأت رییسه مجمع بر اساس ماده 101 قانون تجارت و ماده 30 اساسنامه شرکت به ریاست هیأت مدیره شرکت، جناب آقای دکتر قاسمی واگذار شد . وی پس از حضور در جایگاه ریاست مجمع و اخذ رأی از سهامداران با اکثریت آرا جناب آقای امین تفرشی و علی فرخی را به عنوان ناظرین و خانم دکتر نعیمیان را به عنوان منشی جلسه انتخاب و در جایگاه هیأت رییسه مستقر نمودند .

همچنین جناب آقای عطوفی به نمایندگی از موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود و نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه حضور داشتند .

در این جلسه پس از ارائه گزارش هیأت مدیره توسط جناب آقای دکتر پورمند مدیر عامل محترم شرکت و نمایش فیلم از اقدامات انجام شده در سال گذشته و همچنین ارائه گزارش عملکرد سال 96 میدکو توسط جناب آقای دکتر ابراهیمی مدیر محترم برنامه ریزی، توسعه و تکنولوژی میدکو، گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط جناب آقای مهندس پالیزدارقائم مقام محترم میدکو، قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی شرکت برای سال منتهی به 1396/12/29به تصویب رسید .

بر این اساس، به ازای هر سهم مبلغ 160 ریال سود تقسیم شد و شرکت آزمون پرداز ایران مشهود به عنوان حسابرس و بازرس قانونی تعیین شدند.

تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیأت مدیره و تعیین پاداش عملکرد هیأت مدیره نیز از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بود .

در ادامه مجمع عمومی فوق العاده میدکو برگزار و سرمایه شرکت میدکو از 23760 میلیارد ریال به 36000 میلیارد ریال و نحوه افزایش طی 2 سال توسط هیأت مدیره انجام خواهد پذیرفت

 

لیست خبرها